Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

„Cybex GB Vaya“ I dydžio automobilinė kėdutė 0-18 kg

Prekės kodas: bh0006
515,00 €
Pristatymo terminas: 2 - 5 dienos

Aprašymas

GB „Vaya I“ dydžio automobilinė kėdutė  neabejotinai yra geriausia. Pradedant dizainu, baigiant funkcionalumu ir apdaila - atrodo, kad kiekvienas šio modelio elementas išsiskiria iš daugelio populiariausių modelių rinkoje. „GB Vaya I-Size“ yra stipresnis, saugesnis ir daro įspūdį savo išvaizda, todėl tai yra beveik tobulas produktas. Šioje labai lengvai montuojamoje automobilio sėdynėje yra sumontuota patobulinta LSP šoninės apsaugos sistema, kuri efektyviai sugeria smūgio jėgą prieš jai pereinant į tvirtą apvalkalą. Neabejotinai verta pabrėžti tai, kad buvo pristatyta „GB Vaya I“ dydžio automobilinė kėdutė, leidžianti vaiką vežti tiek į priekį, tiek atgal. Tai įmanoma dėl tokių sistemų kaip visiškai sukama sėdynė, bet koks pokrypio pokytis (3 režimai važiuojant į priekį ir 5 režimai važiuojant atgal) ir sklandus galvos atramos reguliavimas, įgalinantis pasirinkti iki 12 nustatymų. Visa aptraukta nuimamais apmušalais, pagamintais iš medžiagų, palengvinančių oro cirkuliaciją.

Užpakalinė dalis

Siekdamas maksimalaus saugumo, gamintojas rekomenduoja vežti vaiką nugara į priekį. Kruopščiai suprojektuota konstrukcija suteikia pakankamai vietos šiek tiek didesniems vaikams, o modernus dizainas atitiks išrankiausių vartotojų lūkesčius.   GB „Vaya i-Size“ suteikia galimybę vežti vaikus, kurių aukštis yra min. 76 cm (maždaug 16 mėnesių) nukreipta į priekį.  

360

Inovatyvus 360 sukimosi mechanizmas, naudojamas „ GB Vaya i-Size“, buvo sukurtas atsižvelgiant į tėvus. Jos užduotis yra palengvinti kasdienį vaiko įvažiavimo ir išlipimo iš automobilio veiksmus. Šis mechanizmas leidžia pasukti sėdynę nukreiptą į duris, tokiu būdu lengviau ištraukti vaiką. Šis sprendimas taip pat leidžia mažyliui būti nepriklausomam. 360 ° pasukimo mechanizmas  taip pat leidžia greitai pakeisti sėdynės padėtį važiavimo krypties atžvilgiu. 

Išplečiami šoniniai dangteliai

LSP sistema yra pagrįsta slankiojančiais šoniniais skydais ir ypač efektyviai sugeria smūgio energiją. Šis sprendimas yra ypač efektyvus esant šoniniam poveikiui.

Tvirtas apvalkalas

Visas kėdės vidus buvo apgaubtas tvirtu apvalkalu, sugeriančiu susidūrimo energiją.

Automobilinė kėdutė, kuri auga kartu su jūsų vaiku

Dėl sklandaus galvos atramos reguliavimo 12 etapų galime būti tikri, kad ji visada bus tinkamame aukštyje. Tuo pačiu metu keičiasi ir diržų aukštis, užtikrinant tinkamą padėtį ant pečių ir krūtinės. 

Reguliuojamas atlošas

Viena ranka galite lengvai laisvai pakeisti atlošo kampą, leisdami vaikui patogiai atsigulti automobilyje. Yra iki 5 padėčių gale ir 3 pozicijas priekyje.

Nuimama apmušalai

Visus medžiaginius elementus galima lengvai nuimti ir išplauti skalbimo mašinoje.

Maksimali temperatūra: 30 ° C.

Patogus diržo reguliavimas

Penkių taškų saugos diržai viena ranka sureguliuojami užtraukiant diržą ant sėdynės. Diržai yra apsupti minkšta medžiaga, kad nedirgintų kūdikio odos.