Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

I CAN inovatyvus vaikiškas šaukštelis 2 vnt.

Prekės kodas: 105
9,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 2 dienos

Aprašymas

Kodėl I CAN „Multi Grip Spoon“ šaukštelis yra unikalus pasaulyje

 

Šaukštas turi unikalią plokščią vertikalią rankeną, kuri pakyla nuo stalo paviršiaus ir leidžia vaikui dviem ar daugiau pirštų pasiimti šaukštą „pinceto principu“. Daugelis kitų vaikų šaukštų skatina naudoti gana nepatogiąvisos rankos poziciją, tačiau tai neskatina lavinti smulkiosios motorikos ir mokytis valgyti.

Taip pat gali būti naudojama skylė (kūdikis renkasi natūraliai), kuri padeda nykščiui ir rodomiesiems pirštamssuteikti  stabilumą, o jei kūdikis to nori, jis gali perkišti nykštį ar smilių, kad tvirtai suimtų šaukštelį. Tai suteikia jūsų kūdikiui gerų vystymosi galimybių, bus mažiau netvarkos ir laimingesnis kūdikis.

 

Šeši skirtingi šaukšto paėmimo būdai, kuriais jūsų vaikas gali lavinti smulkiąją motoriką. Penki pirštai, tikslumas, nykščio ir kryžminis sukibimas yra daug naudingesnis sukibimas nei „visiško sukibimo“ principas, kurį kviečia daugybė vaikų šaukštų. Vaikas mankština pirštus, o ne ranką ir leidžia intuityviai pereiti nuo valgymo rankomis. Šaukštelyje esanti skylė suteikia piršto ir smiliaus kontaktą, kad būtų užtikrintas didesnis stabilumas, o jei vaikas to nori, jis gali laikyti savo nykštį ar smilių taip, kad šaukštelis būtų tvirtai suimtas.