Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Lovi medicininis antibakterinis buteliukas 150ml 0+ m

Prekės kodas: 53
9,30 €
Pristatymo terminas: 1 - 2 dienos

Aprašymas

Buteliukas, skirtas pienui LOVI medical 0+  150 ml.

Saugus žindomam kūdikiui, nes tai netrukdo žindymo refleksui. Jis pagamintas iš saugaus polipropileno (be bisfenolio A). Įrengtas profesionalus dinaminis čiulptukas, pagamintas iš nevienalyčių silikono sluoksnių (plonas, dinamiškas, besitęsiantis galiukas ir kietas, profiliuotas pagrindas). Tai skatina kūdikį aktyviai gerti: dirba lūpų ir liežuvio raumenys. Suderinamas su „Prolactis“ ir „Protect“. Jame yra nauja SUPER ventiliacijos sistema .

Kodėl medicininis buteliukas „Lovi“?

  • apsaugo kūdikio žindymo refleksą
  • padeda palaikyti žindymo ritmą
  • stimuliuoja lūpų ir liežuvio raumenų darbą
  • padeda palaikyti teisingą čiulpimo, rijimo ir kvėpavimo koordinaciją

Ką ekspertai mano apie teisingą butelio pasirinkimą?

Butelis visada turėtų būti aukštos kokybės, pagamintas iš saugių, patikrintų ir sertifikuotų medžiagų. Taip pat svarbu efektyviai veikianti vėdinimo sistema (anti-kolika), kaip ir užtikrinant vaikui laisvą nosies kvėpavimą efektyvaus, ritmiško valgymo metu, nerizikuojant užspringti skysčiu, o tai labai priklauso nuo profesionaliai parinkto čiulptuko.

Produkto Aprašymas

Dinamiškas čiulptukas

Pagaminta iš plono silikono sluoksnio. Jis pailgėja ir susitraukia pagal kūdikio žindymo ritmą, priverčiaburnos raumenis aktyviai dirbti. 

Kietas, platus, profiliuotas čiulptukų pagrindas

Pagaminta iš storesnio silikono sluoksnio. Tai suteikia tvirtą atramą lūpoms ir neleidžia įkandinėti čiulptukųpagrindo. Kontūrinė forma ir tinkamai gydytojų parinktas pagrindo plotis priverčia lūpų padėtį ir priverčia vaiko burną visada sustoti tinkamoje vietoje

SUPER ventiliacinė sistema

Naujas, efektyvus SUPER ventiliatorius pašalina maisto maišymąsi su oru. Dėl to sumažėja dieglių rizika vaikams. Vožtuvas naudojamas čiulptuke su mažu ir lėtu srautu. Didesniems srautams naudojamas ventiliacinis lęšis. Prieš pirmą kartą naudodami patikrinkite, ar jis nėra sulipęs, švelniai ištempdami jį tarp pirštų.

Profiliuota buteliuko forma

Tai palengvina teisingą butelio laikymą ir maisto padavimą saugioje padėtyje.

Maisto tara

Sandarinimo diskas butelį paverčia indu, idealiai tinkamu laikyti ir gabenti maistą.

Gėrimo puodelis

Jis turi mastą ir specialų ratlankį, leidžiantį saugiai vartoti pieną ir vaistus naujagimiams ir kūdikiams.